Akademia Super Trainer - Szkolenia trenerów personalnych

O nas

Kochamy sport tak jak Ty

Wierzymy, że zawód trenera personalnego to zawód przyszłości

Jak powstała akademia SuperTrainer?

Cel był jeden - stworzyć akademię dla trenerów na najwyższym poziomie!

Nazywam się Mariusz Habrzyk

Podczas służby w jednostce specjalnej Wojska Polskiego pomagałem ludziom w poprawianiu przysłowiowej “formy”. Miałem już za sobą pewne kursy i doświadczenie, ale robiłem to dlatego, że sprawiało mi to przyjemność. Po czasie wyjechałem za granicę do pracy w prywatnej ochronie, gdzie dalej pomagałem ludziom w treningach.

Po powrocie do kraju stwierdziłem, że to najwyższy czas na to, aby wybrać się na porządne, zaawansowane szkolenie. Dziś mogę powiedzieć, że te, na których już byłem, nigdy w pełni mnie nie zadowoliły. Niestety, tak samo było i tym razem. Można powiedzieć, że wyrzuciłem kilka tysięcy złotych w błoto.

Bolało mnie, że jest wielu ludzi, którzy chcą się kształcić w tym samym kierunku co ja, a tak naprawdę nie mają do tego odpowiednich warunków. Zadawałem sobie pytanie: czy po takich szkoleniach można w sposób profesjonalny pracować z drugim człowiekiem?

Chciałem to zmienić i zacząć wprowadzać na rynek szkolenia na poziomie. Takie, które sprawią, że na rynku będziemy mieli do czynienia z trenerami, którym można w pełni ufać.

Czy sobie poradzisz? Oczywiście! Na szkoleniu pokażemy Ci co zrobić, aby Twój podopieczny chciał zostać z Tobą jak najdłużej. W pracy trenera każdego dnia będziesz miał styczność z drugim człowiekiem. Co zrobić, gdy zabraknie mu motywacji? Co zrobić, gdy się zniechęci? Spokojnie. Nauczymy Cię, jak reagować w takich i w wielu innych sytuacjach. Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do platformy online, a w niej aż 15 godzin materiałów, do których możesz w każdej chwili wracać. Dzięki temu na szkolenie stacjonarne przyjedziesz z konkretnymi pytaniami!


Wiesz co jest dla nas naprawdę ważne?

Misja

Liczy się tylko Twój efekt

Ważne jest dla nas to, co jest ważne dla Ciebie. Chcemy, żebyś wiedział, że wszystkie nasze decyzje, cały program, który na Ciebie czeka, został przygotowany z myślą o Twoich potrzebach. My nie robimy "jakichś" szkoleń. My robimy szkolenia, które wykształcą najlepszych fachowców na rynku w Polsce. Po to dostajesz aż 15 godzin materiałów w Akademii. Właśnie po to dostajesz od nas setki stron skryptów z wiedzą, do której dostęp mają tylko nieliczni. Cały plan szkolenia praktycznego to przemyślana droga, którą musi przejść każdy trener. A to wszystko dlatego, że dla nas liczy się Twój efekt. To jest jedyny wskaźnik tego, że wykonujemy naszą pracę dobrze. Nasza misja to Twoja satysfakcja. Kropka.


Zapisz się na kurs
2

Miasta, w których szkolimy

55

Godzin nauki w akademii

100%

Zaangażowania

+150

Wyszkolonych trenerów

Chcesz poznać nas lepiej? Nie ma sprawy!


Mariusz Habrzyk

Trener przygotowania siłowego i kulturystyki. Specjalista od marketingu trenerskiego


„Niemożliwe”. Pomogę wymazać Ci to słowo ze słownika.

Za wiedzą i doświadczeniem objechałem kawałek świata, a czas spędzony w Jednostce Specjalnej Wojska Polskiego pokazał mi, czym jest trening na wysokim poziomie.

Moje specjalizacje to: CrossFit, Kettlebells, Weightlifting i marketing trenerski.

Moja supermoc: Martwy ciąg - 1 powtórzenie 190 kg

Arkadiusz Habrzyk

Specjalista od Treningu Funkcjonalnego


Sport to moja ogromna pasja. Uważaj, bo na pewno Cię nią zarażę!

Mobility, Trening Funkcjonalny, a przede wszystkim -CrossFit to dziedziny, w których nic się przede mną nie ukryje.

W swojej karierze wielokrotnie stawałem na podium – zdobyłem tytuł The Fittest Teen in Poland 2016/2017 oraz zakwalifikowałem się do drugiego poziomu The CrossFit Games 2017.

Moja supermoc: 75 podciągnieć na drażku w jednej serii

Agata Goraj

Trener, Dietetyk sportowy


Plany dietetyczne? Suplementacja? Odżywianie? To moja działka!

Od wielu lat uczę się od najlepszych, a jeśli chcesz, to teraz ja z chęcią nauczę Ciebie.

Dietetyka to moja specjalność, ale ze sportem też mam wiele wspólnego. Przygotowuję czołowych sportowców pod zawody na Mistrzostwach Świata!

Poza tym? Treningi personalne, fintess, udział w maratonach… To dla mnie codzienność.

Moja supermoc: 15 minut w pozycji planka

Kamila Kluczniok

Fizjoterapeuta


Od zawsze fascynowały mnie budowa i możliwości ludzkiego ciała. Ta pasja zaprowadziła mnie na studia fizjoterapeutyczne na katowickim AWFie, a następnie do pracy w Górnośląskim Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED, gdzie pracuję z pacjentami z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Najwięcej satysfakcji przynosi mi praca w zakresie fizjoterapii ortopedycznej oraz sportowej. Zainteresowania te realizuję współpracując między innymi z zawodnikami Yakiba Team Katowice

Jako Trener współpracuję z boxem crossfitowym oraz siłownią.

W treningach skupiam się na ich prozdrowotnym aspekcie, przywiązując szczególną uwagę do jakości ruchu i postawy moich podopiecznych.

Moja supermoc: miesięcznie "naprawiam" około 60 osób, które po kontuzji wracają do sportu

Wciąż się zastanawiasz?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Jest wiele różnych szkół! Wiele z nich reklamuje się krzycząc dookoła, że wydaje państwowe certyfikaty. Uważaj! Tak naprawdę coś takiego nie istnieje. Zawód trenera personalnego nie jest uregulowany prawnie. O co w takim razie chodzi? Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Czy piszemy tak tylko po to, byś przyszedł na nasz kurs? Nie. Na nasz kurs MOŻESZ przyjść, ale nie musisz. Nie musimy tak pisać, bo na brak chętnych nie narzekamy. Piszemy to dlatego, że wiele osób tego nie wie. A w życiu, w sporcie, wszędzie... To niewiedza kosztuje najwięcej! Nikt nie lubi uczyć się od oszustów. My też nie.

Opinie klientów


Social Media


Zostań trenerem
Poradnik krok po kroku jak pozyskiwać klientów w branży treningów personalnych
Wpisz swój email poniżej i odbierz poradnik za darmo