Masz pytania? Zadzwoń: 531 692 541

Szkolenie Trening w podwieszeniu
SPRAWDŹ TERMINARZ

CENA 399pln

Czas trwania: 8h (25% teoria - 75% warsztaty)

Tryb indywidualny : 599pln

Do kogo skierowana jest oferta?

Do udziału zapraszamy: trenerów personalnych, instruktorów fitness, fizjoterapeutów, lekarzy, zawodników, osoby aktywne fizycznie, a także menedżerów klubów czy właścicieli obiektów sportowych. Wszystkich zainteresowanych poprawą stanu zdrowia, wyników sportowych oraz kształtu sylwetki.

Cel szkolenia

Rosnące oczekiwania użytkowników przyczyniają się do rozwoju systemu treningowego Trening w podwieszeniu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy dla Was bogaty program nauczania, dzięki któremu poznacie podstawy treningu z systemem podwieszanym. Zdobędziecie przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne do jego bezpiecznego i skutecznego zastosowania. Rozwiń swój potencjał i zainwestuj w Szkolenie Trening w podwieszeniu!

Kryteria udziału w szkoleniu

Uczestnikiem kursu może zostać każda osoba która ukończyła 16 rok życia. Osoby nieletnie zobligowane są do dostarczenia pisemnej zgody od opiekunów prawnych.

uprawnienia

 Każdy uczestnik pozyska świadectwo ukończenia szkolenia.  Certyfikat wydany przez Akademię Super Trainer. Certyfikat ukończenia w języku polskim (na życzenie w języku angielskim - za dopłatą).

Ramowy program szkolenia Trening w podwieszeniu

Miejsce spotkań

CityFit

Katowice, Rynek 12

NIE ZWLEKAJ!

Zapisz się na szkolenie Trening w podwieszeniu!